O firmie

Oferujemy Podłogi lite i warstwowe , Parkiety, Schody,Tarasy drewniane i kompozytowe, Podłogi winylowe i korkowe, Panele, Drzwi wewnętrzne Erkado, Porta, Lagrus, Blaty drewniane, Listwy i cokoły lite, MDF.
Prezentowane przez nas podłogi drewniane to gwarancja najlepszego wyboru. Materiały, które posiadamy w sprzedaży, odznaczają się najwyższą jakością, bogatym wzornictwem oraz kolorystyką. Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż i autoryzowany montaż podłóg  drewnianych znanych producentów, takich jak: Quick Step ,Walczak, Avance Floors firmy Chapel Parket, FinishParkiet, MAD, BOEN, Lareco, Bory Polskie,  Thermory, Exo Line. Ponadto posiadamy podłogi winylowe  domowe i obiektowe producentów Quick Step Gerflor i Wicanders oraz panele podłogowe,Quick Step Sensa Alloc
Jesteśmy Dystrybutorem Marki: MAPEI, OSMO,RUBIO, FORBO. Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych produktów do montażu i pielęgnacji podłóg i wykładzin.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksowe realizowanie zamówień zarówno dla klientów indywidualnych jak i zamówień inwestycyjnych z zakresu doradztwa, sprzedaży i montażu podłóg drewnianych.

Zapraszamy klientów indywidualnych, biura projektowe, architektów, firmy parkieciarskie.