O firmie

Oferujemy podłogi lite i warstwowe, parkiety, schody, tarasy drewniane i kompozytowe, podłogi winylowe, panele laminowane, drzwi wewnętrzne Erkado, Porta, LBarański, blaty drewniane, listwy i cokoły lite, MDF.
Prezentowane przez nas podłogi drewniane to gwarancja najlepszego wyboru. Materiały, które posiadamy w sprzedaży, odznaczają się najwyższą jakością, bogatym wzornictwem oraz kolorystyką. Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż i autoryzowany montaż podłóg  drewnianych znanych producentów, takich jak: Quick Step, Walczak, Avance Floors firmy Chapel Parket, FinishParkiet, MAD, BOEN, Lareco, Bory Polskie,  Thermory, Exo Line. Ponadto posiadamy podłogi winylowe  domowe i obiektowe producentów Quick Step i Gerflor  oraz panele podłogowe Quick Step i Sensa Alloc
Jesteśmy Dystrybutorem Marki: MAPEI, OSMO,RUBIO, FORBO. Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych produktów do montażu i pielęgnacji podłóg i wykładzin.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksowe realizowanie zamówień zarówno dla klientów indywidualnych jak i zamówień inwestycyjnych z zakresu doradztwa, sprzedaży i montażu podłóg drewnianych.

Zapraszamy klientów indywidualnych, biura projektowe, architektów, firmy parkieciarskie.